Potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Jeśli coś ci leży na sercu to napisz o tym tutaj.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, poszukuje dobrego serwisu AGD w mieście Kraków. Mam kłopot z dwu letnią pralką, która od jakiegoś czasu nie pierze poprawnie. Wybieram program, który ma prać około 60 minut. Pralka zaczyna pracować a po niedługim czasie wyświetlają się dziwne komunikaty na wyświetlaczu. Czuję, iż mógł ulec awarii programator w pralce. Dlatego moja prośba o dobrych fachowców z mojego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Dzień dobry, czy przeglądałeś serwisy AGD z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam bardzo dużo firm, które oferują serwis AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na fachowca. Każda z firm specjalizuje się w pralkach konkretnych producentów. Ten, który właściwie serwisuje pralki Bosha, może już gorzej wypaść przy pralkach Samsunga. Tak, więc zostaje tylko podzwonić po firmach. Sprawdzić, która posiada certyfikaty dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich pralkę.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:09

Dzień dobry, jak oglądałeś program Usterkę to będziesz wiedział o czym mówię. Dobry serwis to nie zawsze ten , który się ceni. Jest sporo fachowców, którzy wykonują dobrą robotę za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w Internecie na temat serwisów z twojego miasta.

podobne tematy:

Wróć do „Witrzne myśli i rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości