Jak mogę wypromować stronę na hasło wideodomofony w Warszawie?

Jeśli coś ci leży na sercu to napisz o tym tutaj.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Jak mogę wypromować stronę na hasło wideodomofony w Warszawie?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Witam. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - związane z pozycjonowaniem strony w Internecie. Pragnę aby moja strona WWW znalazła się na początku wyników na frazę Kursy on line dla fizjoterapeutów. Chciałem samodzielnie coś z tym zrobić natomiast efekt moich działań jest dość słaby. Nie udało mi się wypromować strony do pierwszej 30 wyników wyszukań. Natomiast jak porównuje konkurencyjne strony to mają mniej treści i przeważnie posiadają gorszą grafikę. Co mogę zrobić żeby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 11 mar 2021, 9:01 przez marekwirazka, łącznie zmieniany 2 razy.
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób jestem w stanie wypromować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jeśli pragniesz aby twoja strona WWW była wysoko w rezultatach wyszukiwarki to musisz zadbać o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa budowa strony WWW. Druga sprawa to odpowiednie linki, które kierują do pozycjonowanej witryny internetowej. U ciebie te dwa elementy są do zmiany. Po pierwsze musisz uzupełnić stronę o unikalną treść, która posiada pozycjonowane słowa kluczowe. Należy je pogrubić. Następna sprawa to właściwe linkowanie wewnątrz strony. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jak chodzi o linkowanie to należy skupić się na w miarę naturalnych linkach. Na twojej stronie przeważają same katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj odnośniki z serwisów internetowych, które mają naturalny ruch. Dobre są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacząco się polepszą.

podobne tematy:

Wróć do „Witrzne myśli i rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości