Czy jestem w stanie samemu wypromować stronę na frazę meble pracownicze?

Jeśli coś ci leży na sercu to napisz o tym tutaj.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy jestem w stanie samemu wypromować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Cześć, rozmyślam nad wypozycjonowaniem swojej strony w Internecie. Mam średniej wielkości sklep meblowy i myślałem o sprzedaży mebli w Internecie. Na starcie chciałbym być topie wyników na hasło meble pracownicze , które ostatnio najlepiej mi się sprzedają w sklepie. Poczytałem o pozycjonowaniu strony i nie wydaje się to trudnym zajęciem. Wystarczy tworzyć linki do strony i czekać na pozycję. Natomiast zastanawia mnie jedna rzec, jak to jest że ja będę wysoko a inni nie. Przecież wg tego to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najważniejsze czy będę w stanie samemu takie słowo kluczowe wypozycjonować?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy mogę samodzielnie wypromować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:51

Witam kolegę. Masz nierealnie, optymistyczne podejście do tematu promocji strony WWW. Żeby było to takie banalne: pozyskujemy odnośniki i promowana strona jest na początku wyników na frazę meble pracownicze. Faktem jest, że posiadasz poprawnie zaprojektowaną stronę WWW. Też prezentowane na stronie meble pracownicze są dobrej jakości: Obrazek . Lecz to nie wystarczy żeby wypromować stronę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania domeny to tylko początek działań. Trzeba mieć wiedzę jakiego typu linki utworzyć do promowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Także istotne jest nasycenie linków promowaną frazą. Dasz takich odnośników za dużo, strona dostanie karę od wyszukiwarki. Dasz ich za mało - pozycje będą niskie. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie odnośnika to za mało. Liczy się to aby znalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:

Wróć do „Witrzne myśli i rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości