Dobra firma sprzedająca Kruszywo w okolicy Koła

Jeśli coś ci leży na sercu to napisz o tym tutaj.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:24

Dobra firma sprzedająca Kruszywo w okolicy Koła

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:31

Witam. Poszukuje rzetelnej żwirowni z okolicy miejscowości Koło, która sprzedaje kruszywo budowlane. Czy ktoś z kolegów i koleżanek posiada może namiary na rzetelnego dostawcę kruszywa. Od kolegi nasłuchałem się dużo rzeczy, jak firmy oszukują na kruszywie. Dostarczają kruszywo gorszej jakości, którego jest znacznie mniej niż zostało zakupione. Mój sąsiad potrzebował wg wyliczeń 70 ton kruszywa - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozwiózł kruszywo - okazało się że żwiru było około 40 ton. Więc rozbieżność była spora i musiał zapłacić za kolejny transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Sprawdzona firma sprzedająca Kruszywo w okolicy Koła

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:41

Dzień dobry. Nie każda firma oszukuje. Lecz masz rację, że jest wiele firm, które tak próbują ekstra zarobić. Szczególnie, że klient nie może sprawdzić faktycznej wagi dostarczanego żwiru budowlanego na posesję. Ja korzystałem z usług firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to rodzinna żwirownia w pobliżu miejscowości Koło. Towar mają dość dobry i odbiorcy na niego nie narzekają. W moim przypadku, przywiezione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na wyrównanie drogi dojazdowej do działki. Zamówiłem 70 ton, które wg moich wyliczeń było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały 4 wywrotki i żwiru było chyba nawet trochę więcej niż potrzeba. Więc na pewno ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Witrzne myśli i rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości