Jakiej marki system alarmowy wybrać do domu?

Jeśli coś ci leży na sercu to napisz o tym tutaj.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Jakiej marki system alarmowy wybrać do domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:03

Dzień dobry, obecnie wykańczam swój dom i jestem na etapie wyboru odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Nieco przeczytałem na tej stronie http://trans-sat.pl na ten temat i z tego co widzę to większość firm montuje urządzenia marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to jakie zabezpieczenia wybrać do domu?

podobne tematy:
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu duża liczba monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi powód to dość rozbudowana liczba podzespołów, które składają się na system alarmowy. Ostatni czynnik to bardzo dobre centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:44

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Działa bez awarii od wielu lat. Posiadam kilkanaście czujek w budynku i podział na kilka stref - bardzo dobra rzecz dzięki której jestem w stanie załączać alarm w wybranych częściach domu. Jak mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W czasie upałów kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po sprawie.

podobne tematy:

Wróć do „Witrzne myśli i rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości