Pomysl na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Jeśli coś ci leży na sercu to napisz o tym tutaj.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Pomysl na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Cześć, od jakiegoś okresu pracuje w średniej wielkości korporacji. I musiał nadejść ten dzień, że muszę przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem nieco w Internecie i powiem szczerze, iż jest dużo możliwości tego typu zabaw. Na samym początku zwróciłem uwagę, że na wszystkich stronach internetowych podkreślają ważność dogodnego przewozu osób. Podpowiadają aby dokonać wynajem busa, ponieważ ten typ transportu jest o wiele bardziej komfortowy niż normalny autobus. Rozmyślając nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania imprezy integracyjnej to chyba najlepszy pomysł. Idąc za ciosem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod sloganem wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl była ta strona internetowa. Oferują wypasionego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżej [img]http://mtbus.pl/zdjecia/149796828049.jpg[/img] i myślę, iż taki transport przypadnie kolegą do gustu. Posiadam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie znacznie kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Ale z drugiej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wybór busa do przewozu osób Warszawa - Gdańsk jest jak najbardziej rozsądny. Myślałem również o pociągu. Ale trasa Warszawa - Wrocław jest jeszcze do przejechania, a co potem? Wynająć bus na miejscu?

Następna sprawa to nocleg. Czy warto wybrać hotel w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj mają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie. Ale jak wybierzemy nocleg poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Witrzne myśli i rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości