Niedrogie strony internetowe Warszawa

Jeśli coś ci leży na sercu to napisz o tym tutaj.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Niedrogie strony internetowe Warszawa

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:21

Czy budżetowe strony internetowe to obecnie dobry wybór dla firmy?

Odpowiedź na tego typu pytanie nie jest tak oczywista. Na początku temat budżetowych stron internetowych powinno się rozpatrzyć w wielu płaszczyznach. Pierwsza z nich to określenie terminu niedrogie strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w kwestii budowania niedrogich stron internetowych dla przedsiębiorców. Dla jednych tania strona internetowa będzie oznaczała, wykonanie strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to znacznie większy rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak widzimy rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można od razu i precyzyjne napisać czym są niedrogie strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to zweryfikować sprawdzając reklamy firm w wynikach wyszukiwarki. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy budują strony internetowe. Więc zacznijmy i wpiszmy wybrane do porównania słowo kluczowe strony internetowe Warszawa żeby dowiedzieć się na jakie oferty zaprojektowania strony internetowej możemy liczyć w przedziale od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zbudowania strony internetowej otrzymamy jasny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania kilka firm z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy przekonamy się jak to wygląda także u tańszych firm, które budują strony internetowe w Polsce.

Jak już otrzymamy oferty na wykonanie strony internetowej to warto zrobić ich zestawienie. Zestawienie musi zawierać koszt zaprojektowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób wykonania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się wyłącznie kosztem wykonania strony internetowej, zestawienie ofert będzie mało miarodajne. Zwyczajowo oferty stworzenia strony internetowej za 500 zł będą oparte o bezpłatne CMS i ogólnodostępne szablony graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na promocję w Internecie. Po pierwsze dostaniemy szablonowy projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszą koncepcją jest wybranie trochę droższej oferty na stworzenie strony internetowej, która będzie miała indywidualny szablon graficzny strony oraz autorski CMS. Tego rodzaju strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.

Wróć do „Witrzne myśli i rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość