Wspomnienia, jakie utrwali fotograf dziecięcy

Jeśli coś ci leży na sercu to napisz o tym tutaj.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, jakie utrwali fotograf dziecięcy

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 12:57

Dzień dobry. Ostatnimi czasy powiłam pierwsze dziecko. To ładny chłopczyk, jaki jest zdrowy i ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem niezwykle szczęśliwi, wobec tego pomyśleliśmy o zarejestrowaniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące oraz jest grzeczny, wobec tego myślę, że nie byłoby problemu podczas sesji. Jednak zastanawiam się czy to należyty pomysł, a może najzwyczajniej w świecie mój wymysł? Cz ktoś wykorzystywał z takich usług u fotografa? Interesuje mnie również jakim sposobem przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wspomnienia, które uchwyci fotograf dziecięcy

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Cześć. My jesteśmy dopiero co po takiej sesji. Odbywała się ona wczoraj. Moja córeczka ma trzy miesiące oraz jest od czasu do czasu kapryśna, ale daliśmy radę. Sesja przebiegła bez pośpiechu, ponieważ fotograf dziecięcy był bardzo wyrozumiały. Znalazł się, wobec tego czas na karmienie i przewijanie. Spędziliśmy wspólnie trzy godziny oraz nie żałuję. Fotografii jeszcze nie widziałam, jednakowoż myślę, że wyjdą bardzo fajnie. Polecam Ci skorzystanie z takiej oferty, albowiem tak jak zauważyłaś pozwoli to uchwycić niesłychanie istotne i ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:

Wróć do „Witrzne myśli i rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości